Nowość w aplikacji – wybierz swój przejazd! — Autohop

Nowość w aplikacji – wybierz swój przejazd!

Mamy przyjemność poinformować Was, że od dziś (tj. 2 września 2020 ) dostępna jest nowa wersja aplikacji AutoHOP, która usprawnia system zamawiania przejazdów. Od teraz każdy użytkownik ma możliwość wyboru jednej z maksymalnie trzech propozycji czasowych dla swojego miejsca docelowego.

Jak to działa w praktyce? Zamiast pola „Zamów przejazd” teraz widoczny jest przycisk „Wyszukaj przejazd”. Po jego kliknięciu otrzymujesz maksymalnie trzy różne oferty transportu w wyznaczone miejsce. Różnią się one czasem przyjazdu busa.

Pierwsza opcja zakłada najszybszy przyjazd busa – pojawi się on w ciągu zaledwie 5 minut od zamówienia. Druga propozycja daje Ci odrobinę więcej czasu – od 5 do 10 minut. Trzecia natomiast jest przeznaczona dla osób, które wolą zamówić przejazd nieco wcześniej, aby nie śpieszyć się w drodze na miejsce spotkania z busem. Po jej wybraniu pojazd przyjedzie po upływie 10 minut od momentu zamówienia.

UWAGA: Algorytm wyświetla jedynie dostępne w danej chwili przejazdy. Nie zawsze będzie w stanie zaproponować aż trzy oferty. W zależności od aktualnej sytuacji drogowej, ilości zamówień czy odległości busa od osoby zamawiającej, może pojawić się np. tylko jedna oferta. W takiej sytuacji w pozostałych polach przedziałów czasowych pojawi się komunikat: „Brak przejazdu”.

Dzięki tej nowości unikniesz sytuacji, w której wyznaczony przez aplikację przejazd nie do końca Ci odpowiada, ponieważ będziesz znać jego kluczowe parametry jeszcze przed zamówieniem! Zapewni Ci to większą elastyczność czasową i oszczędzi stresu związanego z niepewnością, kiedy i jak daleko od Ciebie pojawi się bus.

UWAGA: Nie zwlekaj z decyzją! Oferta przejazdów jest dostępna tylko przez kilka chwil po jej wyświetleniu. Busy cały czas są w ruchu, a więc potencjalny czas ich przybycia także się zmienia. Ale bez obaw: po wygaśnięciu jednej oferty masz możliwość wyszukania kolejnej i nie tracisz z tego powodu ani grosza. Do zobaczenia na pokładzie!

Do zobaczenia na pokładzie!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, a chętnie na nie odpowiemy!

Kontakt
E-mail: info@autohop.pl
w godzinach 8.00 – 16.00

UWAGA: AutoHOP znajduje się jeszcze w fazie testów i rozwoju. Prosimy o wyrozumiałość w razie wystąpienia błędów i dziękujemy za wszelkie uwagi i sugestie dotyczące możliwych udoskonaleń.